Účastníci TS & DERBY Řečany nad Labem 2024! |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
ID |
Příjmení a jméno |
Město |
Stát |
Počet holoubat |
Záloha? |
Zaplaceno? |
1 | Svoboda Bohumil | Chrast | CZ | 5 |
|
|
2 | Szerencsés Josef | Tachov | CZ | 6 |
|
|
3 | Baštrnák Jaroslav | Česká Kamenice | CZ | 6 |
|
|
4 | Holický Rostislav | Pohořelice | CZ | 6 |
|
|
5 | Blažek Petr | Brodce | Česká republika | 12 |
|
|
6 | Blažek "B" Petr | Brodce | Česká republika | 12 |
|
|
7 | Pochman Miroslav | Praha-Suchdol | Cz | 3 |
|
|
8 | Pochmanová Kristýna | Praha-Suchdol | Cz | 3 |
|
|
9 | Sedlák Vladislav | Praha | Česká republika | 6 |
|
|
11 | Bechyně Radek | Kolin | ČR | 7 |
|
|
12 | Kušnirák Peter | Veľká Lomnica | Sk | 3 |
|
|
13 | Urban Eduard | Kováčová | Slovensko | 2 |
|
|
14 | Bučo Peter | Predmier | Slovensko | 3 |
|
|
15 | Špaňúr Hubert | Banská Štiavnica | Slovensko | 3 |
|
|
16 | Hasalova Marie | Vyskov | CZ | 5 |
|
|
17 | Kučera "A" Vladimir | Mořkov | Česko | 6 |
|
|
18 | Team Hrnciar Peter&Miroslav | Lubela | Slovensko | 3 |
|
|
19 | Michal Václav | Děčín | ČR | 6 |
|
|
20 | Blahovský Milan | Spišské Podhradie | Slovensko | 12 |
|
|
21 | Blahovský Romulus team | Spišské Podhradie | Slovensko | 12 |
|
|
22 | team Svoboda Ryšavý Jiří Roman | Nové Město pod Smrke | cz | 12 |
|
|
23 | Novák Pavel | Považská Bystrica | Slovensko | 12 |
|
|
24 | Forman Milan | Sloupno | CZ | 6 |
|
|
25 | BUBNÍK JIŘÍ | Český Brod Liblice | CZ | 6 |
|
|
27 | TEAM Šlezar - | Horka nad Moravou | CZ | 3 |
|
|
30 | Bernhard Karel | Heřmanova Huť | Česko | 6 |
|
|
35 | Traxl Jiří | Louny | Cesko | 3 |
|
|
36 | RAPUTA MICHAL | Horní Dunajovice | Česko | 8 |
|
|
37 | Echtner Antonín | Horšovský Týn | Česko | 5 |
|
|
38 | Echtner Martin | Horšovsský Týn | Česko | 5 |
|
|
39 | Herr Trepte Marcus | Wallroda | Germany | 0 |
|
|
40 | Bašista Team Bašista Luteran Hricik | Sečovce | Slovensko | 6 |
|
|
41 | BEDNÁR JOZEF | SK | 12 |
|
| |
42 | TEAM MINÁRIK + MIŠÁK | TRENČÍN | SK | 6 |
|
|
43 | MOKOŠ MAREK | NITRA | SK | 6 |
|
|
44 | VERNARSKÝ VLADIMÍR | SP. ČTVRTOK | SK | 3 |
|
|
45 | MEINECKE GUNTER | DV | 12 |
|
| |
46 | HOT RACING TEAM "A" | DV | 12 |
|
| |
47 | HOT RACING TEAM "B" | DV | 12 |
|
| |
48 | MATHISCIG HENNING | DV | 6 |
|
| |
49 | TEAM WIRBEL WINGS | DV | 6 |
|
| |
50 | TEAM RACING PIGEONS | DV | 6 |
|
| |
52 | ALTHER RENA + UWE | DV | 6 |
|
| |
54 | WIESNET MARKUS | AMBERG | DV | 6 |
|
|
55 | TEAM C.SCHWARM + M.WIESNET | AMBERG | DV | 6 |
|
|
56 | SG WESTPHAL | DV | 6 |
|
| |
57 | BRENNEKE STEFFEN | DV | 6 |
|
| |
58 | Duda Radim | Suchdol | Cz | 3 |
|
|
59 | Team Young Flyers Senohrábek | Žehuň | ČR | 24 |
|
|
61 | VISSER RUDOLF "A" | Noordbergum | NL | 12 |
|
|
63 | VISSER RUDOLF "B" | Noordbergum | NL | 12 |
|
|
64 | Pečenka Jaroslav | Kostelec nad Černými | Česko | 2 |
|
|
65 | TEAM TORAPE "A" | Dolní Němčí | CZ | 6 |
|
|
66 | Ježek Antonín | Dolní Němčí | CZ | 2 |
|
|
67 | Jakubčík Petr | Dolní Němčí | CZ | 2 |
|
|
68 | Vitek Jan | Mutěnice | Cz | 6 |
|
|
69 | Adamík Zdeněk | FRYŠTÁK | ČR | 6 |
|
|
70 | Joch Jan | Mutěnice | Česká republika | 3 |
|
|
71 | Herr Hoffmann Karl-Richard | Kostebrau | Germany | 6 |
|
|
72 | Herr Witt Lutz | Wermsdorf OT Gröppen | Germany | 6 |
|
|
73 | Herr Uhlemann Dirk | Stürza | Germany | 6 |
|
|
74 | Herr Trepte Marcus | Wallroda | Germany | 6 |
|
|
75 | Herr Hoop Michael | Rammenau | Germany | 6 |
|
|
76 | Herr Jahn Torsten | Schwarzheide | Germany | 6 |
|
|
77 | Kolínská letka Kolínská letka | Kolín | ČR | 4 |
|
|
78 | Herr Behring Paul | Radebeul | Germany | 6 |
|
|
79 | Arluma Team | Germany | 6 |
|
| |
80 | Gavalier Jan | Vikartovce | Sk | 3 |
|
|
81 | Herr Röhlig Bernd | Zwota | Germany | 6 |
|
|
82 | TEAM GEMELA + MICHALČÍK | ORAVA | SK | 12 |
|
|
83 | Kulich Miroslav | Staré Smrkovice | Česká Republika | 2 |
|
|
84 | - Michael Eginger | Lalling | - | 12 |
|
|
86 | SEDLÁK PETER | NOVÉ MESTO N.V. | SK | 6 |
|
|
87 | FAMILIE SOELLNER | DV | 12 |
|
| |
88 | HOT RACING TEAM "C" | DV | 12 |
|
| |
89 | HOT RACING TEAM "D" | DV | 12 |
|
| |
92 | ARTMAG Porwisiak Artur Magdalena | Żary | Polska | 5 |
|
|
93 | MALBRI - RACINGPIGEONS | Harskamp | NL | 12 |
|
|
94 | Novak Miroslav | Bitovany | Česká republika | 4 |
|
|
95 | TEAM ALTMARK BOYS ISENSEE ANDREAS | DV | 6 |
|
| |
96 | Valach Dušan | Dolný Pial | Slovensko | 3 |
|
|
97 | Papajovci Dušan + Veronika + Eliška | Liptovský Mikuláš | SK | 6 |
|
|
98 | Las Vladimir | Zilina | Slovensko | 6 |
|
|
100 | SVOBODA BOHUMIL "B" | CHRAST | CZ | 6 |
|
|
101 | BAŠTRNÁK JAROSLAV "B" | Česká Kamenice | CZ | 6 |
|
|
102 | HOLICKÝ ROSTISLAV "B" | POHOŘELICE | CZ | 6 |
|
|
103 | BLAŽEK PETR "C" | BRODCE | CZ | 12 |
|
|
104 | BLAŽEK PETR "D" | BRODCE | CZ | 12 |
|
|
105 | BECHYNĚ RADEK "B" | KOLÍN | CZ | 6 |
|
|
106 | HASALOVÁ MARIE "B" | VYŠKOV | CZ | 6 |
|
|
107 | ECHTNER ANTONÍN "B" | HORŠOVSKÝ TÝN | CZ | 6 |
|
|
108 | ECHTNER MARTIN "B" | HORŠOVSKÝ TÝN | CZ | 6 |
|
|
109 | TEAM MINÁRIK + MIŠÁK "B" | TRENČÍN | SK | 6 |
|
|
111 | TEAM MISSISSAUGA | Mississauga | Canada | 6 |
|
|
112 | TEAM SZERENCSÉS + KRET "B" | TACHOV | CZ | 6 |
|
|
113 | TEAM TORAPE "B" | DOLNÍ NĚMČÍ | CZ | 6 |
|
|
114 | LAS VLADIMÍR "B" | VIŠNOVE | SK | 6 |
|
|
115 | TEAM FIRE GERMANY "A" | AURACH | DV | 6 |
|
|
116 | TEAM FIRE GERMANY "B" | AURACH | DV | 6 |
|
|
117 | MAZIARZ ARKADIUZS "A" | PL | 12 |
|
| |
118 | MAZIARZ ARKADIUZS "B" | PL | 12 |
|
| |
119 | MAZIARZ ARKADIUZS "C" | PL | 6 |
|
| |
120 | MAZIARZ ARKADIUZS "D" | PL | 6 |
|
| |
121 | Čislák Alex | Spišská Nova Ves | SK | 2 |
|
|
122 | BARTOŠ RADEK "B" | DOLNÍ NĚMČÍ | CZ | 6 |
|
|
123 | BARTOŠ RADEK "A" | DOLNÍ NĚMČÍ | CZ | 6 |
|
|
124 | TEAM MOKOŠ + VÁROŠ "B" | MITRA | SK | 6 |
|
|
126 | Mazuch Team Mutěnice | Mutěnice | Česko | 12 |
|
|
127 | KERCHEV & MATOUŠEK | Ruse | Bulharsko | 6 |
|
|
128 | Vitek Jan | Mutěnice | Cz | 0 |
|
|
129 | Holec Ladislav | Trnovany | Česko | 6 |
|
|
130 | ING. ADAMÍK ZDENĚK "B" | FRYŠTÁK | CZ | 6 |
|
|
131 | TEAM GEMELA + MICHALČÍK "B" | ORAVA | SK | 12 |
|
|
132 | Petr Marek | Nepolisy | ČR | 6 |
|
|
133 | Luhový Miroslav | Púchov | Slovensko | 12 |
|
|
134 | TEAM KERCHEV & MATOUŠEK "B" | RUSE | BLG | 6 |
|
|
135 | HOLEC LADISLAV "B" | Trnovany | CZ | 6 |
|
|
136 | Neumann Nico ?A? | DV | 6 |
|
| |
137 | Neumann Nico ?B? | DV | 6 |
|
| |
138 | Philipp Walter ?A? | DV | 6 |
|
| |
140 | Philipp Walter ?B? | DV | 6 |
|
| |
141 | Vysloužil-Dolák A Team | Soběchleby | ČR | 6 |
|
|
142 | Vysloužil-Dolák B Team | Sobechleby | Česko | 6 |
|
|
143 | Rein Jan | Děčín | ČR | 24 |
|
|
144 | MAREK PETR "B" | NEPOLISY | CZ | 6 |
|
|
145 | LUHOVÝ MIROSLAV "B" | PÚCHOV | SK | 12 |
|
|
146 | KUČERA VLADIMÍR "B" | MOŘKOV | CZ | 6 |
|
|
149 | laštik štefan l | Svinná | Slovensko | 2 |
|
|
150 | ing Pustějovský Aleš | Kopřivnice-Mniší | Česká republika | 6 |
|
|
151 | Pustějovský Josef | Kopřivnice-Mniší | Česká republika | 6 |
|
|
153 | Balaštík Bohumil | Mutěnice | Česko | 6 |
|
|
154 | TEAM VÍTEK - LAMÁČEK | Mutěnice | Česká Republika | 6 |
|
|
155 | Bartkovci Team "A" Miroslav +Dominika | Východná | Sk | 6 |
|
|
156 | Bartkovci Team "B" Miroslav +Dominika | Východná | Sk | 6 |
|
|
157 | Forman "B" Milan | Sloupno | CZ | 6 |
|
|
158 | Nový Bydžov MS | Nový Bydžov | CZ | 10 |
|
|
159 | Nový Bydžov "B" MS | Nový Bydžov | CZ | 10 |
|
|
160 | Michal 'B' Václav | Děčín | ČR | 6 |
|
|
161 | PAPAJOVCI DUŠAN + VERONIKA + ELIŠKA "B" | LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ | SK | 6 |
|
|
162 | KERCHEV & MATOUŠEK | Ruse | Bulharsko | 6 |
|
|
163 | KUREK TRIO | Orava | SK | 3 |
|
|
164 | Team K | Liptovský Mikuláš | Slovensko | 6 |
|
|
165 | TEAM "B" K | Liptovský Mikuláš | Slovensko | 6 |
|
|
166 | B&C Team | Belá | Slovensko | 2 |
|
|
167 | TEAM WEIS "A" | QUIERSCHIED | DV | 6 |
|
|
168 | TEAM WEIS "B" | QUIERSCHIED | DV | 6 |
|
|
169 | RHOEN RACING TEAM "A" ALEXANDER DIETZEL | DV | 6 |
|
| |
170 | RHOEN RACING TEAM "A" ALEXANDER DIETZEL | DV | 6 |
|
| |
171 | VAN OOSTEN KEES "A" | VENRAY | NL | 6 |
|
|
172 | VAN OOSTEN KEES "B" | VENRAY | NL | 6 |
|
|
175 | Mizerak Martin | Lipany | Slovensko | 2 |
|
|
176 | Frau Targatz Dr. Angela | Eberswalde | Germany | 12 |
|
|
177 | Herr Bäde Wolfgang | Calau | Germany | 2 |
|
|
178 | ROMANČÍK JAROSLAV | lMNÍŠEK | CZ | 6 |
|
|
179 | Fiala A - team Alexander +Tomáš | Palárikovo | Slovensko | 6 |
|
|
180 | Fiala B - team Alexander +Tomáš | Palárikovo | Slovensko | 6 |
|
|
182 | FAMILIE SOELLNER | DV | 6 |
|
| |
183 | TEAM ULUFER + SOELLNER | TUR | 6 |
|
| |
184 | RAPONSKI PETAR + KIRIL "A" | BG | 6 |
|
| |
185 | RAPONSKI PETAR + KIRIL "B" | BG | 6 |
|
| |
186 | MARQUART H. + F. | Zulichendorf | DV | 6 |
|
|
187 | MARQUART + SOHNE | Zulichendorf | DV | 6 |
|
|
188 | TEAM HIGH FIVE FCI | DV | 2 |
|
| |
189 | TEAM HIGH FIVE | DV | 2 |
|
|
Copyright © 2011 JohnyF